#1000
Bronzovú sochu budhu 7 cm budhizmus socha figúrka, umenie a remeslá tibetu
Cena €12.87 EUR
Kategórie
Sochy
Postavenie
Aktívny
Platobné metódy
  • Paypal
  • MoneyGram
  • Bank Wire
doprava cena
  • SK cena dopravy: €4.41 EUR
  • Medzinárodná preprava cena: €4.41 EUR
dodacia lehota
15 až 30 dní s platným online sledovanie
vráti
vráti akceptované
kupujúci ochrana
záruka na potvrdenie objednávky alebo vrátenia peňazí
Informácie Predajca

Predané remesla

Členom od: 23.04.2015


Prezrite si ďalšie položky tohto predajcu

Viac o položke
Bronzovú sochu Budhu, výška 7 cm.

ČAS DODANIA: pošleme vaše objednávky z Lhasa, Tibet, po 1-2 pracovných dní od prijatia platby. Približný čas, keď sa dostanete vašej objednávky je 15-20 dní. Sledovanie tým, že USPS platia pre USA. Možno existujú nejaké meškanie, pretože air mail, ale vo všeobecnosti, tieto oneskorenia nie vyskytuje často. Mail je overené, takže ak nechcete dostať vašu objednávku 1 mesiac, budeme robiť formálnu sťažnosť na pošte. Limit času bude 55 dní.

EXPRESNÁ DOPRAVA MOŽNOSŤ: ponúkame tiež expresná doprava s EMS. Použitím tejto možnosti budete môcť dostať vašu objednávku 5-10 dní do USA a 7 až 15 dní po celom svete. Kontaktujte nás, aby vám especific expresná doprava cena za tento presné množstvo produktov, ktoré si poradí s nami.

ZĽAVA PRE KOMBINOVANÉ OBJEDNÁVKY: Ak si kúpite 2 alebo viac častí, tam je poštovné zľavu 3, - USD na každý ďalší veľa, čo môžete kúpiť. Navštívte náš obchod v Svete Ponúk nájdete mnoho ďalších produktov, ktoré ponúkame. Sme veľkoobchodníci. Ak máte záujem kúpiť výrobky podľa hundrends alebo tisíce, prosím pošlite nám správu pre špeciálnu cenu a "buy it now" veľa.

Spätná VÄZBA: Ak ste spokojní s produktom, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. To nám pomôže zabezpečiť lepšie služby a ponúknuť ďalšie produkty na predaj. Ak existuje akýkoľvek problém s vašou objednávkou, prosím pošlite nám správu a my vám ho vyriešiť. Vďaka.
Hodnotenie

Vaša emailová adresa:

Otázka: